сб 25 05 2019 17:00 Мансарда

«Різанина» Презентація книги Валентина Поспєлова

Презентація книги це завжди захоплива, інтригуюча подія, особливо, коли йдеться про такий роман як «Різанина». Роман, який відкриває нову сторінку у відносинах читачів з сучасною українською літературою.
«Різанина» — новий вітчизняний роман-антиутопія з елементами фантастики та політичного трилера. Без компромісів і остогидлих кліше. Без цензури та замовчування болісних для суспільства тем. У майбутньому, до якого ми всі так прагнемо, – значно більше питань, аніж достовірних фактів. Роман-антиутопія, роман-подорож, роман безсумнівно своєчасний. Чи може людина дійсно впливати на власну долю? Чого ми насправді варті? Де закінчується реальність і починається нічне жахіття? Скільки можна протриматися у старому автомобілі з гвинтівкою та кількома десятками набоїв? Відповідь – вже невдовзі.

У світі «Різанини» футуристична аграрна імперія співіснує з кривавими давніми ритуалами. Людські стосунки, побутові сцени, кохання, секс – рано чи пізно мають зіткнутися зі своїм потворним відображенням у дзеркалі. Подвійне дно сюжету розкриває глибоко заховану у людині екзистенційну драму. Виявляється, що людство стоїть на порозі загальнолюдської Різанини, у якій буде надзвичайно складно вціліти, і, щонайважливіше, зберегти свої переконання.

Майбутнє починається вже сьогодні.
25 травня.

Арт-центр «Квартира». (Дніпро, Троїцька площа, 3)

Початок о 17.00

Вхід вільний.

Музичне супроводження – Олег Лаврик.

Дата: 25.05.2019

Квартира, Арт-Центр
ул. Красная Площадь, 3-1. Мансарда

Время: 17:00

Цена билета: