вс 26 11 2017 19:00 Большой зал

Музыка: Radzetskyi plays Radzetskyi

“Radzetskyi plays Radzetskyi” – унікальна сольна програма Дмитра Радзецького з виконанням музики виключно сімейства Радзецьких: батька Юрія Володимировича (композитора, музичного діяча, викладача Дніпропетровської Академії Музики ім. М.Глінки), брата Сергія Юрійовича (композитора, гітариста, аранжувальника, саунд-продюсера) і саме музика Дмитра Юрійовича.

Твори, виконувані в цих концертах, являють собою приклади сучасної академічної музики, неокласики, неоромантики, джазу, авангарду, алеаторики. У творах широко використовуються розширені гітарні виконавські техніки, що сміливо дають право заявити про новаторство в гітарному мистецтві.

 

Радзецький Дмитро Юрійович — У 2008 році закінчив Дніпропетровську консерваторію ім. М.I.Глінки (класична гітара — клас Ю.Радзецького, композиція – клас В.Мартинюк). У 2011 році — Київський Національний Університет культури і мистецтв (класична гітара — клас професора Андрія Остапенка).

Дипломант Міжнародного конкурсу виконавців на класичній гітарі (Київ, 2005 р.).

Гран-Прі Всеукраїнського конкурсу в номінації класична гітара (Кіровоград, 2006 р.).

Лауреат Міждержавного конкурсу композиторів ім. Л.Ревуцького (Чернігів, 2008 р.).

Виступав в багатьох містах України, Польщі, Росії, Німеччини, Ізраїля, США. Твори Дмитра Радзецького звучали на міжнародних фестивалях, конкурсах і концертах в містах України та Европи. Автор камерних та оркестрових творів, музики до короткометражних стрічок, радіо і телепрограм. Автор і розробник унікальних 8-ми та 10-ти струнних Радз-гітар, які поєднуют в собі класичну гітару, лютню та контрабас. Cпівпрацює з ансамблями сучасної академічної музики “Nostri Temporis”, “Ukho Ensemble”, “Sed Contra”, ансамблем старовинної та барочної музики “Luna Ensemble”. Засновник, керівник та диригент єдиного в країні “Українського Імпровізаційного Оркестру”, який працює в жанрах сучасної академічної музики, вільної імпровізації, тощо.

 

 

Дата: 26.11.2017

Квартира, Арт-Центр
ул. Красная Площадь, 3-1. Большой зал

Время: 19:00

Цена билета: 100 грн. - предпродажа, 130 грн. в день концерта

Продажа билетов онлайн - Купить on-line