вс 16 10 2016 19:00

Музыка: Колір (Одеса) в Арт-Центрі

Колір. За останні півтора року гурт дав зрозуміти, що Колір можна не тільки побачити, а й почути. За версією авторитетного українського муз. ресурсу Культпростір, гурт Колір став одним з кращих музичних відкриттів 2015 року.

Коли чуттєве фортепіано зливається з надривним вокалом, коли голос і акомпанемент — єдине ціле, народжується колір музики. Він яскравий, нестримний і емоційний — як Люда Коллер, серце і душа одеського інді-фолк гурту «Колір». Молодим, але талановитим і рішучим виконавцям вже аплодували у всіх куточках України. Вони підкорили серця жителів Молдови і Придністров’я. Приймали участь в таких фестивалях, як ВишФест (Вишиванковий фестиваль) -2014-2015 (Одеса), Бандерштат-2015 (Луцьк), Woodstok Ukraine — 2016 (Свірж) і RazomFest-2015 (Львів), куди пройшли на конкурсній основі, виконавши кавер на пісню Vivienne Mort «Сліді маленьких рук».

У 2015 році дівчата неодноразово виступали в Мінську, встигли двічі розділити сцену з Анастасією Шпаковський (група Нака) і взяти участь в конкурсі Заспявай.бай 2.0.
Оргкомітет конкурсу виділив Колiр за пісню «Застацца сабой» на вірш Андрія Александрова в номінації «Сьпяваная паезія». Пісня, записана в самому серці Мінська, увійшла в перший дебютний альбом, який вже можна почути на всіх музичних порталах.

За плечима безліч концертів, тур по Україні, великий Білоруський тур, виступи в Молдові та Придністров’ї.

Дата: 16.10.2016

Квартира, Арт-Центр
ул. Красная Площадь, 3-1.

Время: 19:00

Цена билета: - попередній продаж 50 грн. - онлайн 60 грн. - в день концерту 70 грн.