сб 25 06 2016 21:00 Большой зал

Кінофестиваль «Відкрита ніч-Дубль 19» в Дніпрі !

У Дніпрі відбудеться міжнародний ФЕСТИВАЛЬ УКРАЇНСЬКОГО КІНО !
В ніч з 25 на 26 червня у Дніпрі в Арт центрі «Квартира» відбудеться міжнародний кінофестиваль “Відкрита Ніч — Дубль 19”.
«Відкрита ніч» – міжнародний фестиваль українського кіно, що покликаний відкривати нові українські імена у галузі кінематографу та телевізійного виробництва. Унікальність фестивалю ще у тому, що покази фільмів відбуватимуться одночасно у 52 містах України та за кордоном.
Цього року на фестиваль було подано 116 фільмів українського виробництва. Загалом до конкурсної програми потрапило 19 фільмів, а до позаконкурсної 12. За головний приз від традиційного партнеру фестивалю «Райффайзен Банк Аваль» у розмірі 2 тисячі доларів, будуть змагатися ігрові, документальні та анімаційні фільми.
Кращі роботи відбиратиме журі, до складу якого традиційно входять знані фахівці у сфері кіно, а цього року – ще й українські політики.
Цьогорічним нововведенням стане SMS-голосування, за допомогою якого буде визначено приз глядацьких симпатій. Таким чином, кожен глядач України матиме змогу проголосувати за улюблений фільм.
В 2016 році фестиваль пройде за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Количество мест ограничено!

Регистрация — https://docs.google.com/forms/d/1ch8CHM6rfnk3wgIH27Arz0Rw3MqHcaECI8NcVw7kHDs/viewform

Дата: 25.06.2016

Квартира, Арт-Центр
ул. Красная Площадь, 3-1. Большой зал

Время: 21:00

Цена билета: 40 грн