вс 10 06 2018 20:00 Большой зал

Construction Festival 2018: Well trained songs

Well trained songs написала нейромережа і три музиканти із різними бекґраундами.
Нейромережу ми пам’ятаємо ще малою, бачили, як вона росла і вчилася. Чуйна аудиторія фейсбуку згодовувала їй тексти Кобейна, Боуі, Radiohead, все це глянцювалося хітами із чартів 2017 року до стану людських інтонацій і беззаперечної лірики.
(Alexey Shmurak), Oleg Shpudeiko (Heinali) та Judy Leuvenпереосмислили тексти і створили зустрічну підбірку із різних музичних органік.
«Буде і абстрактний тріп-хоп, і пронизлива гітарна балада, і весела м’юзиклова пісенька, і забійний хіп-хоп. Ми гратимемо на клавішах, гітарі, модульному синтезаторі, будемо різноголосо співати і відбивати шейкером слабку долю.» — обіцяє Олексій Шмурак. Так і буде, вірте йому.
Цей концерт став не просто набором тих чи інших рівнів серйозності, щирості, безпосередності, іронічності пісень (номерів), а єдиним висловлюванням, де чи не найважливішу роль відіграє порядок треків, розгортання семантичного, жанрового ряду.
Цілком ймовірно, ви полюбите ці пісні, будете пританцьовувати та співпереживати як наративним історіям, так і силі абсурдної інтонації.
Чи наважилася би бідна математична модель сподіватися на таке щастя?

В рамках Construction festival V: Reality

Дата: 10.06.2018

Квартира, Арт-Центр
ул. Красная Площадь, 3-1. Большой зал

Время: 20:00

Цена билета: 150 грн