сб 09 06 2018 18:00 Большой зал

Construction Festival 2018: Ангел-конструктор

Перформанс-презентація збірки «Ангел-конструктор».
Тексти, читання — Яніс Сінайко
Візуальний текст, сценографія — Ольга Ґайдаш
Музика, семпли — Олексій Шмурак, Олег Шпудейко (Heinali)
Механіка: сидячи на дивані, автор грає на приставці, читає тексти в оточенні музики / семплів, глядачі знаходяться навколо та ззаду.
Реквізит: диван, плазма, консоль PS4Pro, Minecraft, MIDI-клавіатура і ноутбук із семплами.

У магістральній серії поетичного видавництва «Лоція» вийшла друком нова книжка «Ангел-конструктор».
Механіка та структура її презентації розповість про конструювання суб’єктності у книжці віршів, на прикладі створення невеликого особистого світу у культовій сендбокс-грі Minecraft. А також функціонування у цьому світі персонажа-героя текстів, керованого автором.
Подібний спосіб трансляції «я» у тексти є притаманним автору — любов до класичного аніме, фентезі та відеоігор поєднується з інтерпретаціями концепцій модерної філософії та сучасного мистецтва.
З метафор та образів у віршах Ольга Ґайдаш влаштувала у книжці систему-текст ілюстрацій / ребусів. На їхньому тлі було зібрано невеличкий світ у Minecraft, де саме діятиме персонаж.
Звуковий та музичний контент перформансу, окрім саунд-дизайну гри та читання віршів, створили Олексій Шмурак та Олег Шпудейко. Необхідність світу прозвучати буде виражено за допомогою низки семплів, музичних звуків та шумів, які книжка як об’єкт нездатна вмістити в собі. Тому сам перформанс стане завершальною стадією публікації збірки «Ангел-конструктор»

Дата: 09.06.2018

Квартира, Арт-Центр
ул. Красная Площадь, 3-1. Большой зал

Время: 18:00

Цена билета: вход свободный