ср 10 10 2018 19:00 Большой зал

Balaklava Blues (музично-театральний перфоманс, Канада-Україна)

10 жовтня о 19:00 відбудеться шоуконцерт українсько-канадського проекту BALAKLAVA BLUES у Дніпрі (в арт-центрі Квартира)!

Balaklava Blues приголомшливо дебютували із сольним шоуконцертом в рамках міжнародного фестиваля Luminato у червні 2018 року. Це була світова прем’єра сучасної електронної музики з елементами хіп-хоп та даб-степ, повністю базованої на українському традиційному старовинному фольклорі.
Шоу створено як музично-театральний перформенс з елементами контемпорарі денсу. Сценічний дизайн побудовано з пересувних блоків, на яких проектується 3D відео-мапінг. Тришарове відео з анімацією розказує про внутрішній світ людей, що пройшли крізь війну.
Над відео-контентом працював відомий київський режисер Роман Любий, співзасновник спілки Вавілон’13. Партитуру світла створив талановитий молодий митець з Лос-Анджелесу, який працював для найбільшого фестиваля Coachella у Лос-Анджелесі.
Balaklava Blues Марко та Марічка вперше презентували на Гала відкритті “Ігор Нескорених” у Торонто восени 2017 року за участю премьєр-міністра Канади Джастіна Трюдо та президента України Петра Порошенка.
Відома українсько-канадська пара Марко та Марічка Марчик, нині чоловік та жінка, зустрілися на Майдані під час революції Гідності у 2014 році. Марко Марчик – музикант, лідер та засновних відомого та унікального канадського гурту Lemon Bucket Orkestra. Народився та виріс в Торонто. За походженням українець. Марічка Марчик – співачка, солістка гуртів «Божичі»,»Сонцекльош» та «Куку Шанель». Киянка. Нині мешкає в Торонто, Канада.
Газета The New York Times назвали проекти Марка та Марічки Марчик “харизматичними, унікальними та амбіційними”. Британська the Guardian визанала їхній дует “прекрасним та пристрасним”.

BALAKLAVA BLUES в мережі:
www.balaklavablues.com
www.facebook.com/balaklavablues

VIDEO:
https://www.youtube.com/watch?v=zuLg3M6JBoc&list=PLVhScRvmA1OfWBkT1By1lZkJ4GUyusIqu — (music video -BOOM-BOOM)
https://www.youtube.com/watch?v=bxCVIaBfTUE (LIVE — PREMIER on Luminato Festival, Toronto, Canada)
https://www.facebook.com/balaklavablues/videos/375674639627189 — (LIVE -Latitude Festival, London, UK)

Дата: 10.10.2018

Квартира, Арт-Центр
ул. Красная Площадь, 3-1. Большой зал

Время: 19:00

Цена билета: 150 грн. предпродажа, 200грн в день концерта

Продажа билетов онлайн - Купить on-line